You are here:: LATEST News
 
 

 

Banner
 
 
 
 

LATEST news

Title Filter 
Display # 
# Article Title Date Hits
1 Кыргызский пастор Марат Низалиев освобожден Wednesday, 22 March 2017 140
2 IV подростковая конференция Киева и Киевской области «Фильтр» Tuesday, 21 March 2017 139
3 Презентация книги Ашиша Дж.Найду «Преображение во Христе. Учение о Христе и христианской жизни в трудах Иоанна Златоуста» Tuesday, 14 March 2017 215
4 Вечір християнської пісні до ювілею Реформації Tuesday, 14 March 2017 623
5 Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформація: освіта і наука» пройшла у Києві Friday, 10 March 2017 424
6 Присоединяйтесь к молитве за преследуемых христиан Thursday, 09 March 2017 216
7 VII Саммит-форум русскоязычных евангельских церквей Европы Tuesday, 07 March 2017 365
8 Реформація в дії: виклики та можливості Monday, 06 March 2017 440
9 Триденна медіашкола: телебачення, радіо, соцмедіа, PR Friday, 03 March 2017 441
10 История Петра Яшека: пытки и духовные победы в суданской тюрьме Friday, 03 March 2017 323
11 Союз церквей ЕХБ Казахстана: в марте молитесь вместе с нами! Thursday, 02 March 2017 260
12 ЕАФ: в марте молимся за церкви Кыргызстана Thursday, 02 March 2017 203
13 П. Унгурян: «Всиновлення дітей трансгендерами є небезпечним» Wednesday, 01 March 2017 497
14 Перша Всеукраїнська науково-практична конференція для вчителів та науковців «Реформація: освіта і наука» пройде у Києві Wednesday, 01 March 2017 415
15 Cотрудник «Голоса мучеников» освобожден! Tuesday, 28 February 2017 399
16 Прийомна родина просить про допомогу Tuesday, 21 February 2017 1589
17 Запрошуємо взяти участь у поїздках по центрах Реформації Tuesday, 21 February 2017 466
18 Конференція «500 років Реформації – здобутки і виклики» Tuesday, 21 February 2017 408
19 Висловлюємо співчуття родині Анатолія Берестового Friday, 17 February 2017 312
20 Засідання Ради Союзу ЄХБ Thursday, 16 February 2017 1177
21 Семинар для мужчин "Миру нужен отец" пройдет в Украине Wednesday, 15 February 2017 424
22 НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ Tuesday, 14 February 2017 407
23 Пастори Роман Бричук та Павло Миронюк розповідають про Реформацію і протестантизм на Волині Friday, 10 February 2017 433
24 Як належним чином сприймати своє безсилля? – Ігор Бандура Wednesday, 08 February 2017 352
25 Судан: молитесь за троих христиан, осужденных за «шпионаж» Tuesday, 07 February 2017 340
26 Глави конфесій молилися за мир та єдність християн в Україні Monday, 06 February 2017 1167
27 Українська делегація відвідала Молитовний сніданок за участі Президента США Monday, 06 February 2017 824
28 Як бути ефективними капеланами Thursday, 02 February 2017 499
29 У Києві відбудеться конференція “500 років Реформації – здобутки і виклики” Thursday, 02 February 2017 556
30 ЕАФ: в феврале молимся за церкви Таджикистана Wednesday, 01 February 2017 240
31 Союз церквей ЕХБ Казахстана: молитесь вместе с нами! Wednesday, 01 February 2017 264
32 Нагальна молитва за Авдіївку. Оновлено Tuesday, 31 January 2017 918
33 Гість із Північної Ірландії провів навчання для місіонерів Tuesday, 31 January 2017 323
34 В Китае освобождены двое служителей Monday, 30 January 2017 349
35 В Україні розпочався Національний молитовний марафон Friday, 27 January 2017 555
36 Луцький пастор розповів, чи образливе слово «штунда» Friday, 27 January 2017 716
37 Новий сезон програми «Вічне» − UA:Перший Tuesday, 24 January 2017 342
38 Миссионерский привет из Хорватии Tuesday, 24 January 2017 642
39 Проповеди Чарльза Стенли в Украине Friday, 20 January 2017 498
40 Ізраїль. Біблійними шляхами Wednesday, 18 January 2017 772
41 Щоб діло Боже робилося ще краще... Wednesday, 18 January 2017 719
42 ССХ-Україна випустила український переклад «студентської» Євангелії «Відкрий. Вияви сам» Tuesday, 17 January 2017 421
43 Візит першого заступника голови ВСЦ ЄХБ до Харкова Monday, 16 January 2017 518
44 Різдвяний флеш-моб в столичному торгівельному центрі Friday, 13 January 2017 1112
45 В Уманському парку баптисти показали живий вертеп – з людьми і вівцями Thursday, 12 January 2017 555
46 Церкви Казахстана: молитесь вместе с нами! Thursday, 12 January 2017 346
47 Про Реформацію в Україні з Дональдом Карсоном Wednesday, 11 January 2017 535
48 Церква м. Бережани просить допомогти у придбанні приміщення Tuesday, 10 January 2017 644
49 Молитвенный бюллетень "Голос мучеников" № 1, 2017 Tuesday, 10 January 2017 369
50 ЕАФ: в январе молимся за церкви Туркменистана Thursday, 05 January 2017 375
51 Вітаємо зі святом Різдва Христового та Новим 2017 роком! Friday, 30 December 2016 1075
52 Через духовну реформацію — до відродження країни Wednesday, 28 December 2016 714
53 Звіщати новину Різдва – ніколи не зашвидко і не запізно! Monday, 26 December 2016 934
54 Державне визнання документів про вищу духовну освіту – перші свідоцтва Wednesday, 21 December 2016 760
55 Прес-конференція «Україна святкує 500-річчя Реформації у 2017 році» Wednesday, 21 December 2016 642
56 Зачем ходатайствовать перед правительственными чиновниками? Friday, 16 December 2016 435
57 Не витрачати життя даремно – що на це каже молодь? Thursday, 15 December 2016 1011
58 Не витрачай своє життя даремно − 3 Tuesday, 13 December 2016 942
59 Молитесь о заключенном пасторе в Китае Tuesday, 13 December 2016 501
60 Чекаємо на молодіжному форумі у Краматорську Friday, 09 December 2016 477
61 Зустріч керівництва Союзу з Робертом Провостом Thursday, 08 December 2016 705
62 Братерська зустріч на півострові Wednesday, 07 December 2016 479
63 Приєднуймося до спільної молитви! Friday, 02 December 2016 693
64 Всеукраїнська рада церков відсвяткувала ювілей. ВІДЕО Wednesday, 30 November 2016 628
65 Срочная молитва за братьев и сестер в Азербайджане Monday, 28 November 2016 1247
66 ПРЕС-АНОНС. Запрошуємо журналістів на урочисте засідання ВРЦіРО Friday, 25 November 2016 341
67 Приглашаем на семинар по экспозиционной проповеди Friday, 25 November 2016 555
68 Лідери церков і релігійних організацій на зустрічі у Верховній Раді Thursday, 24 November 2016 595
69 У Києві пройде зустріч лідерів дитячого служіння Thursday, 24 November 2016 413
70 Президент Порошенко зустрівся з членами Ради Церков і обговорив ситуацію в Україні Monday, 21 November 2016 599
71 Депутати в Раді відстояли християнські цінності та сім’ю Friday, 18 November 2016 3721
72 Пройшло останнє цьогорічне засідання Ради Союзу ЄХБ Friday, 18 November 2016 869
73 Кабмин хочет отсрочить перерегистрацию неприбыльных организаций на полгода Wednesday, 16 November 2016 607
74 Румунські церкви не байдужі до українського болю Wednesday, 16 November 2016 394
75 В Коростені відкрито два будинки сімейного типу Wednesday, 16 November 2016 2390
76 Подари надежду: «Мы приносим радость Рождества нуждающемуся ребенку» Tuesday, 15 November 2016 525
77 У Верховній Раді відзначили важливість Реформації для України Monday, 14 November 2016 699
78 Звернення ВРЦіРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства Thursday, 03 November 2016 514
79 Координаційна зустріч оргкомітету Союзу ЄХБ з відзначення 500-річчя Реформації Wednesday, 02 November 2016 571
80 Україна і релігійна свобода – обговорення круглого столу Wednesday, 02 November 2016 896
81 Підсумки навчання з Білом Лоуренсом Thursday, 27 October 2016 475
82 Відбулося чергове засідання ВРЦіРО Tuesday, 25 October 2016 432
83 Час Реформації в Україні Tuesday, 25 October 2016 634
84 П’ять принципів Реформації – пасторська конференція Saturday, 22 October 2016 1011
85 Біг на довгу дистанцію Wednesday, 19 October 2016 622
86 Война со святыми. Фонд Варнава. Wednesday, 19 October 2016 462
87 Благодійний захід за підтримки УБТС Monday, 17 October 2016 403
88 Про Авану і виховання дітей Thursday, 13 October 2016 521
89 Бог призывает на церковное служение! Wednesday, 12 October 2016 478
90 Відбулася стратегічна конференція ВСЦ ЄХБ −2016 Monday, 10 October 2016 821
91 Хмельниччина долучилася до підготовки відзначення 500-річчя Реформації Friday, 07 October 2016 716
92 Парламент прийняв закон №5050 про неприбутковий статус релігійних організацій Friday, 07 October 2016 1006
93 Запрошуємо на фестиваль дитячої творчості «Все найкраще для Бога» Thursday, 06 October 2016 544
94 Жіноче служіння в УБТС: особливості навчального процесу Thursday, 06 October 2016 596
95 В Івано-Франкіську розпочався інтерактивний курс Кайрос Tuesday, 04 October 2016 387
96 100-летний юбилей церкви в Шостке Monday, 03 October 2016 671
97 Об организации церкви от А до Я Monday, 03 October 2016 933
98 Організація нових церков – Західна Україна Monday, 03 October 2016 511
99 Біл Лоуренс – про Божу благодать і її силу Friday, 30 September 2016 827
100 «Час Змін»: Worship Night у Львові Friday, 30 September 2016 627

Page 1 of 12

  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Next 
  •  End 
  • »